Bison Ranch Rožnov

V nádherných lesích nedaleko Landštejna a Matějovce leží uprostřed luk a pastvin malá osada Rožnov. Od jara do podzimu je okolí rájem pro cykloturisty, v zimě pak pro běžkaře.

2 hodnocení
Bison Ranch Rožnov - penzion

Penzion Bison Ranch nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených čtyřlůžkových apartmánech. Párům nabízíme dvoulůžkové apartmány, skupinám a vícečlenným rodinám osmilůžkové. Apartmány jsou dvoupatrové s prostornou terasou.

Bez hodnocení
Bison Ranch Rožnov - restaurace

V restauraci si vyberete jak z tradičních jídel, tak z našich specialit, jako je bizoní steak, burger či klobása.

Bez hodnocení
Hotel Grand Tábor

V současné době nabízí pohodlné ubytování v 16 jedno-, dvou- nebo třílůžkových pokojích. Na přání hosta je možné propojením dvou pokojů vytvořit čtyřlůžkové apartmány, vhodné například pro rodiny s dětmi. K dispozici je celkem 30 lůžek.

2 hodnocení
Hotel Trilobit

Hotel Trilobit se nachází v srdci jižních Čech na Třeboňsku ve Veselí nad Lužnicí a jen pouhých 25 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Tento hotel je obklopen ohromujícími kaskády jezer, díky nimž je tato oblast proslulá v celém regionu. V blízkosti hotelu naleznete široké vyžití pro rodiny i firemní akce - památky, cyklostezky, sjíždění řeky a řada dalších ...

1 hodnocení