ABE hotel

Secesní hotel ABE je situován v centru města, pár minut pěší chůze od Václavského náměstí. ABE hotel je komplex více budov. Prvotřídní kultura a památky na dosah ruky - Staroměstské náměstí, Klementinum, Prašná brána, Obecní dům, Josefov, Karlův most, Pražský hrad.

Bez hodnocení
Chateau St. Havel - wellness hotel

Náš hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. Hotel poskytuje nadstandardní zámecké ubytování v klidném prostředí s kapacitou 28 dvoulůžkových pokojů.

Bez hodnocení
Dům U Velké Boty

Dům U Velké Boty je malý rodinný hotel nacházející se přímo v historickém centru Prahy.

Bez hodnocení
Hospoda V parku

Vaříme poctivou českou kuchyni, aktuální polední nabídku najdete na Facebooku. Můžete u nás posedět uvnitř a v teplejších dnech na velké stinné zahrádce. Na Facebooku taktéž najdete termíny grilování. K dispozici je místo na hraní pro děti.

Bez hodnocení
Hotel Galaxie

Hotel je po celkové luxusní rekonstrukci s kapacitou 150 lůzek. Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním programem, připojením na internet, přímou telefonní volbou, trezorem. Antialegické lůzkoviny. Manzelská nebo oddělená lůzka, moznost přistýlky pro děti, třetí pevné lůzko pro dospělého. Koupelny dle vašeho...

Bez hodnocení